16 Kasım 2015 Pazartesi

Etkinlik: Gülsen Doğan ile Okula Merhaba Partisi 2015

Gülsen'in geçen sene ilkini düzenlediği Okula Merhaba partisi bu sene 31 Ekim'de Curcuna Çocuk Parti Evi'nde gerçekleşti. Hem Çınar'ın hem de okula henüz başlamasa da abi kontenjanından Rüzgar'ın epey eğlendiği bir parti oldu. Onlar top havuzunda ve oyun parkında oynarken, biz anneler de güzelce dinlenip sohbet ettik. 

Çocuklar için bu harika servisleri Rüzgar'ın doğumgününde de bizimle olan sevgili Parti Maymunu hazırlamıştı

Curcuna Çocuk Parti Evi'nin özel bir misyonu var bu arada: anneleri mutlu etmek. Çünkü mutlu bir evin, mutlu bir anneden geçtiğini biliyorlar. Çocuklara oyun grupları sunarak annelerin bir araya gelmesini, ama aynı zamanda da çocuklar oynarken dinlenebilmelerini ve sosyalleşebilmelerini sağlamak istiyor. Parti Evi'nde eğitmenlerin yanı sıra bir sağlık personeli, pedagog ve beslenme uzmanı da bulunuyor. 

Biz de o gün aynen böyle yaptık aslında. Büyük oyun alanında Rüzgar bile güvenle oynarken, ben de ne zamandır görmediğim arkadaşlarımla sohbet edip hasret giderdim. Sevgil Gülsen tatlış göbeğiyle çok hoş görünüyordu. Sağlıkla bebeğini kucaklamasını bekliyoruz! Çocuklar da hem oyun alanında oynadılar, hem de sevgili Parti Maymunu'nu kendilerine hazırladığı hayvan maskeleriyle eğlendiler. 


Günün sonunda Gülsen yine bizi eve eli kolu dolu dolu gönderdi. Oyun setlerinden ev aletlerine, kozmetikten temizlik malzemelerine kadar pek çok güzel hediye hazırlamıştı. Ona ve tüm sponsorlara çok teşekkür ediyorum!


Abi-kardeş Real'in hediyesi bu oyun hamuru setine bayıldılar! Yukarıda gördüğünüz gibi, hiç yerlerinden kalkmadan 1 saat o hamurlarla oynadılar; kestiler,şekil verdiler... ben de onları izleyip kahve içtim! Bunun ne anlama geldiğini bilemezsin Real, çok teşekkürler :)))


TV reklamları sağolsun, Çınar'ı en çok heyecanlandıran oyuncaklardan biri de bu DohVinci set oldu. Hemen ertesi gün takı ağacının başına oturup tasarlamaya başladı. Onda böyle kız oyuncağı-erkek oyuncağı olayı yoktur (çabalarımızın meyvesi). Ne bulsa oynar. Bu yüzden bu setle de epeyce vakit geçirdi. DohVinci ve Hasbro'ya teşekkür ediyoruz...


Lav Cam'dan gelen bu Angry Birds sete ise Çınar ba-yıl-dı! Keşke bu fotoğraf çekildikten 5 dakika sonra o bardak babasıyla benim aramda el değiştirirken kırılmasaydı... Neyse, Migros ve Kipa'da satılıyormuş, bu hafta yenisini alacağım kuzuya. Teşekkürler Lav Cam!

Diğer hediyeler için de ben tek tek tüm sponsorlara teşekkür ederim! Hepini keyifle kullanıyoruz. Özellikle kozmetikler için Farmasi'ye teşekkür ediyorum. Onlar diğer blogda yer alacaklar... 

En sevdiğim emojinin yastığı! Teşekkürler Hediye Mucidi :)

Teşekkürler Kliksa!

Teşekkürler Arzum!

Güvenle kullanıyoruz, teşekkürler Mustela!

Mr. Wipes ürünleri en sevdiğim ev temizlik ürünleri, biyolojik olarak çözünebiliyor olmaları evi güvenle temizlememi sağlıyor! Farmasi'nin renkli kozmetiklerini ise zaten çok seviyorum! Teşekkürler Farmasi :)


Böylece bir etkinlik daha bitmiş oldu! Sevgili Gülsen'e yeniden teşekkür ediyor, önümüzdeki seneyi sabırsızlıkla bekliyorum!


-----------------------------------------

Blogda Gelecek Program:
- Çınar'ın Legoları (2)
- Rüzgar Oyun Grubuna Başladı
- 10 Kasım 2015 Atatürk'ü Anma Töreni

Hiç yorum yok: