7 Kasım 2016 Pazartesi

#ankaralibloggeranneler ile 29 Ekim Kutlaması (@Edamin Oyunevi)

Uzun bir aradan sonra merhaba!

Geçtiğimiz 29 Ekim'de Ankaralı Blogger Anneler ile, Etimesgut'ta bulunan (Eskiehir Yolu, West Gate karşısı) Eda'mın Oyunevi'nde çok güzel bir kutlama yaptık! Hem oyun evi, hem de cafe formatında olan Edamın Oyun Evi, geniş ve ferah mekanıyla doğum günü, baby shower, hanımlar günü gibi partilerinize ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için düşünülmüş, temizliği ve ikramlarıyla göz dolduran, sıcak bir mekan. Üst katta anneler ya da büyükler keyine bakarken, alt katta da minikler eğitmen ablalar gözetiminde oyunun ve eğlencenin tadını çıkarıyor! Aynı zamanda hafta içi oyun grubu da bulunan Edamın Oyun Evi'nde ahşap, elektronik ve robotik, sosyal etkinlik atölyeleri ile sanat aktiviteleri de mevcut. 


Biz de 29 Ekim'de, bayramımızı coşkuyla kutlarken, çocuklarımız da bizim çoşkumuza katıldılar ve anneleri sohbet edip keyif yaparken, onlar da oyun alanının tadını çıkardılar! Dolayısıyla, bu etkinlikle ilgili olarak, bizi böyle güzel ağırladıkları için Edamın Oyun Evi'ne ilk teşekkürü sunmak istiyorum.

Hem Edamın Oyun Evi, hem de sevgili Gülsen ve Canan çok güzel hazırlanmışlardı bu özel güne! Yukarıdaki o iştah açıcı fotoğraftan ve güzel süslemelerden belli sanırım zaten! Bu lezzetli yemeklerin tadına bakarken, Dimes de bizi ve çocukları lezzetli meyve sularıyla ferahlattı! Özellikle Çınar, üzerinde süper kahramanların olduğu kutu meyve suyuna bayıldı.


Bu güzel güne daha da anlam katan Sosyopix'in hediyesi oldu! Gülsen her birimizin hesabından özenle çeşitli fotoğraflar seçmiş, Sosyopix de bunları güzel kartlara basmış! Fotoğraf-sever olarak bayıldım tabii... minikler cüzdanımda, büyükler de albümde yerini aldı bile. Sosyopix'te daha bir sürü baskı seçeneği var, benim aklımda spor çantalara takmak için rozet bastırmak var mesela...


O gün, LR Sağlık ve Güzellik firmasından da temsilciler gelerek sevgili Sibel'e cilt bakımı yaptılar. Bende de bulunan Zeitgard cihazlarının uygulamasını bir kez daha izlemek keyifli oldu. Sibel ne düşündü bilmiyorum; ama, ben özellikle Anti-age cihazının etkisini beğeniyorum...


O gün Sleepy de güzel bir paket hediye etti bize. İçinde hem çocuklar, hem de anneler için hediyeler vardı. Makyaj temizleme mendilleriyle ilgili yorumlarımı güzellik blogumda yazacağım; ama Saf&Doğal ıslak havlusunu çok çok beğendiğimi buradan da söyleyeyim istedim! Özellikle aşırı ıslak olmadığı için Rüzgar çok rahat etti; ben de içeriğine bayıldım! Pena Yayınları da çocuklara çok güzel kitaplar hediye etti! Çınar Julius Zebra adlı kitaba bayıldı; okumaya başladı bile!


Günün anlam ve önemine uygun olarak hepimiz -çocuklar da dahil- kırmızı-beyaz giyinmiştik o gün ve gerçekten günün güzelliğine güzellik kattı bu görüntü. Bayrağımız gibi al-beyaz renklerdeydi herkes; o renklerin enerjisi de hepimize yansımıştı! Bu güzel fotoğraflar da günün anısı olarak kaldı!
Bu güzel organizasyon için sevgili Gülsen ve Canan'a, tatlı ev sahipliği için Edamın Oyun Evi'ne ve bizlere çeşitli hediyeler gönderen tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum! Kozmetikle ilgili olanları kozmetik blogumda, diğerlerini ise burada paylaşmaya çalışacağım! Özellikle Neutrogena'nın o güzel seti kışın bakımlı eller için şart deyip bir ipucu vermek istiyorum :)

Herkese mutlu günler!!!


Dimes
Baby Corner
Sleepy
Vissmate
Pena Yayınları
Otacı
Neutrogena

10 yorum:

Serife Güler dedi ki...

ne güzel bir etkinlik umarım benim çevremdede olur bizde katılırız
istanbuldan sevgilerle http://herteldehayat.blogspot.com.tr/

audrey dedi ki...

çocuklar için de sizin için de güzel bir etkinlik olmuş Başakcım.. :-))

Basak Celik dedi ki...

Umarım Şerife, sevgiler :)

Basak Celik dedi ki...

İrem'cim, teşekkür ederim. Gerçekten çok iyi vakit geçirdik! Sevgiler :)

Ebru Bayrak dedi ki...

Güzeldi ya hele kırmızı beyazlarla böyle çok hoş oldu :)

Basak Celik dedi ki...

Kesinlikle Ebru'cum, kırmızı-beyazlar da coşkumuz coşku kattı :)

nilgün aydın dedi ki...

Başşakcım ben bu blogunu bilmiyordum hemen takibe aldım. Bu arada etkinlik güzel olmuş.

Basak Celik dedi ki...

Nilgün'cüm, malesef artık çok sık yazmıyorum buraya; hatta hiç yazmıyorum gibi bir şey malesef :( ama böyle diğer okuyanların da yararlanacağı etkinliklerden bahsetmek için iyi oluyor :) sevgiler canım, çok öptüm!

Gülsen Doğan dedi ki...

Yazın için teşekkür ederim canım.
İyiki geldin.
Çok öpüyorum

Basak Celik dedi ki...

Davetin için ben teşekkür ederim Gülsen'cim, çok öpüyorum!