1 Şubat 2011 Salı

Karlı Bir Gün

Hiç bir çocuk, dışarıda kar yağarken pencere önünde böyle "miyavlamayı" haketmez!Evet, ben bunun bilincinde bir anneyim :) Ve bu pazar, dışarıda böyle nefis, lapa lapa yağan bir kar varken, biz de oğlumla evde oturmadık tabii ki! Attık kendimizi dışarı...Önce yarım saatten fazla bir süre karda yürüyüş yaptık. Ayaklarımızın altında kırt kurt ezilen karları dinledik (sabah epey erken bir saatte çıktığımız için ortalık da çok sessizdi)... Sonra da parka gittik. Ben parkta yalnızca koşarız sanıyordum ama, Çınar'ın aklına daha iyi bir fikir geldi: kaydıraktan kaymak! Daha önce denememiş olanlara şiddetle öneririz, üstü karla dolu kaydıraktan jet hızıyla kaymak çooook eğlenceli!!! Yalnız, kaydırağın tepesindeyken çocuğunuzun ayağı kayabilir, ona dikkat etmek gerekiyormuş :)
Parkta biraz daha oynadıktan sonra evimize döndük; sıcacık bir banyo ve uyku...

İşte güzel bir pazar günü bu!

5 yorum:

alev ertürk dedi ki...

videoyu izlerken ben bile o kadar eğlendim ki sizi tahmin edebiliyorum zaten çınarın kahkalarından da belli ne kadar fazla eğlendiğiniz :)) harika olmuş keşke istanulada bu kadar kar yağsa da yiğit te karda oynamanın tadına varsa :)) öpüyoruz çınarı :DD

DemirAres'in Annesi dedi ki...

Yakışıklım benim...çınçınım,pınpınım!!!

YesiM dedi ki...

Ay ne iyi yapmissiniz biz de Ela'yla beraber izledik simdi, o da Cinar'la beraber kikir kikir guldu :) Burda da havalar cok sogudu kar gelicek yine heralde, karda kaydiraktan kaymak iyi fikirmis deneyelim :)
Sevgiler,

eylemyiğit dedi ki...

Çok güzel bir gün olmuş.Senin anlatımın da süper:)Çınar'ı öptüm çook.

Serpil dedi ki...

Sefan olsun Çınarcım..öpüyorum seni çok.